Jiriczek-doplnky do her

Online | Reg | Log:     

VYSÍLÁNÍ

.
.
.
.
.
LOST - ZTRACENI
Šestá sezóna seriálu začne v USA koncem ledna nebo začátkem února.
Bude to definitivně poslední sezóna, další díly se neplánují.
Sezóna bude mít celkem 17 dílů.
V ČR by se měla objevit na AXN během jara 2010, Nova práva dál nekoupila.
MINULÁ
What They Died F...
61619.5. 03:00
AKTUÁLNÍ
The End
61724.5. 03:00
PŘÍŠTÍ
Žádná další není v programu. Pro aktuální info sledujte novinky 

Seriál skončil. Žádná epizoda tudíž není logicky v programu.

NOVINKY

Diskuze (7) | 2.6.2010

Konečně pořádná role pro Sawyera?

Konečně pořádná role pro Sawyera?Pokud je někomu předpovídaná po ukončení seriálu pořádná filmová kariéra, není to překvapivě Matthew Fox/Jack (i když jsme ho už v pár filmech viděli), ale Josh Holloway/Sawyer. Zatím má v posledních letech na kontě jen dva malé filmy (Stay Cool, Whisper), ale hodně se o něm mluvilo v souvislosti se třetími X-Meny, kde měl ztvárnit roli Gambita. Samotná postava se ale objevila až ve spin-offu Wolverine a už ji hrál někdo jiný. 

Tentokrát se o Joshovi uvažuje do jiného comicsu ze stáje Marvel. Kterého? To se zatím neví, protože Marvel jich má rozjednaných několik. Asi nejpravděpodobnější vypadají Avengers (celovečerák, kde se má potkat Iron-Man, Hulk a další) - konkrétně Hawkeye nebo Hank Pym/Ant-Man. Spekuluje se, že by to ale klidně mohl být i Dum Dum Dugan v Kapitánovi Amerika, vyloučena není ani role v Runaways či dokonce v restartu Ghost Ridera. Doufejme, že to nejsou jen plány a Josh brzy prorazí na stříbrné plátno. 

Diskuze (7) | 1.6.2010

Soutěž o nejlepší DVD obal

Soutěž o nejlepší DVD obalPošesté a naposledy vyhlašujeme soutěž o nejlepší DVD obal. Ale tentokrát můžete soutěžit nejen s návrhy pro poslední sezónu, ale můžete si troufnout i na kompletní boxset obsahující všechny ročníky. Předešlé soutěže měly vždy stejného vítěze, ze kterého jsme udělali "oficiální" obal, ale soutěžit opět mohou všichni. Pro tři nejlepší návrhy máme připraveny originální DVD se čtvrtou a pátou sezónou. 

Jen připomínáme technické rozměry (275x183 mm), rozlišení (alespoň 300dpi), uzávěrku (15. června) a konktatní email (soutez@lost.cz). Pro inspiraci se můžete podívat do archivu starších obalů. 

Diskuze (253) | 31.5.2010

Měli to vymyšlené od začátku nebo ne?

Měli to vymyšlené od začátku nebo ne?Týden po překvapivém a pro mnohé fanoušky neuspokojivém konci se hlavní tvůrci Damon Lindelof a Carlton Cuse vyjádřili časopisu Sci-fi Wire, jak to bylo s psaním scénáře a vymýšlením závěrečné pointy. Léta se totiž traduje, že byl konec seriálu vymyšlen hned s prvními díly. Teď přichází tvůrci s poněkud jiným vysvětlením. Je to tedy přesně naplánované nebo improvizované? 

"Je to kombinace obojího. Samotná mytologie a to, co bylo ve finále, tedy jakým způsobem jsme to ukončili, to jsme věděli už na začátku. Ale před každou sezónou jsme si sedli se všemi scénáristy a vymýšleli jsme, co bude náplní další sezóny." To jsou slova Damona Lindelofa, který ještě doplňuje, že "Bylo nemožné mít od začátku naplánované všechno do detailu". 

Pokud to tedy chápeme dobře, samotný konec byl od začátku vymyšlen, ale to co nás provázelo v průběhu sezón se postupně vyvíjelo a doplňovalo. 

Diskuze (15) | 27.5.2010

Výprodej v shopu, na vše sleva 40%

Výprodej v shopu, na vše sleva 40%V našem shopu zbývají poslední kousky vybraných předmětů. Ode dneška až do vyprodání zásob platí na všechny tyto kusu sleva 40%. Jedná se skutečně o poslední zboží na skladě, další už nebudeme přidávat, máte tedy poslední možnost si objednat. I když stránky budou pokračovat dále, shop jako takový přestane fungovat v následujících týdnech. Sleva vám bude odečtena hned v příchozím emailu. 

Pokud si objednáte a jdete zároveň na naše zítřejší promítání, můžeme vám předat zboží osobně. Stačí do adresy napsat "Promítání Lost", uzávěrka je zítra (pátek) v 8:00. K zásilce vám nebude účtováno poštovné ani balné. 

Diskuze (28) | 27.5.2010

Připomínáme zítřejší promítání a sraz

Připomínáme zítřejší promítání a srazJak už jste si mohli minulý týden přečíst, pořádáme zítra společné promítání závěrečného dílu. Koná se od 19:30 v budově Filozofické fakulty Univerzity Karlovy (mapa) na náměstí Jana Palacha v Praze, konkrétně sál číslo 131, start je naplánován na 19:30. Promítat se bude v původním znění s českými titulky, 720p kvalita. Po promítání se chystáme to s vámi společně oslavit, od 21:30 je provedena rezervace v restaurace Malostranská pivnice v Cihelné ulici, jen kousek od místa promítání, 5 minut chůze přes most (mapa). Můžete samozřejmě dorazit přímo tam, tak jako tak vás poprosíme o zapsání na seznam účastníků, ať víme, na kolik míst případně rezervaci navýšit. 

Diskuze (55) | 26.5.2010

Videa a parodie na poslední díl

Poslední dva dny byly docela vypjaté, pokusme se na seriál podívat tentokrát trochu odlehčeně. Máme pro vás několik videí, které vám pomohou se na seriál podívat trochu z jiné stránky.
 • První parodie má název Weird Island, kterou má na svědomí komik Dana Carvey. U nás nejvíc známý jako Garth z dvojice filmů Wayneův svět.
 • Zkoušeli jste po konci seriálu spočítat nezodpovězené otázky? Malé rekapitulační video, které pochází ze serveru Collegehumor.
 • Závěr seriálu vzbudil velké emoce u hodně diváků. Poslední minuty byly pro některé opravdu silným zážitkem. Porovnejte s reakcemi na trailery Twilight.
 • Jedna z ochutnávek toho, co bylo ve speciálu Jimmyho Kimmela. Na překladu celého speciálu se už pracuje, každopádně toto ani komentář nepotřebuje. Aneb jaký byl skutečný konec seriálu. Mimochodem, to samé si myslí i Simpsonovi.
 • Tak dobře, ještě jedna zas*** ukázka z toho zku*** speciálu.
Máte nějaká další? Podělte se s námi! 

Diskuze (374) | 25.5.2010

Pár odpovědí k nevyřešeným záhadám

Pár odpovědí k nevyřešeným záhadámKristin z Eonline mohla některým fanouškům dopřát některé odpovědi, které od tvůrců aktuálně dostala. Pojďme se na ně podívat, nejsou vůbec nezajímavé.
 • Tajemná postava v chatce, kterou Locke viděl a považoval za Jacoba, byl ve skutečnosti Muž v černém (Černý kouř) ve formě Christiana Shepharda. "Help me" znamenalo, "pomoz mi z ostrova"
 • Jacobovým kandidátem s příjmením Kwon byl Jin a ne Sun. Sun byla vyřazena jako matka, podobně jako byla vyřazena Kate.
 • O Waltovi se dozvíme více na DVD.
 • Pro Muže v černém bylo ve scénáři připraveno jméno - Samuel. Tvůrci se ho ale nakonec rozhodli nepoužít a nechat celou postavu více tajemnou a "nehmotnou"
 • Kdo sledoval finále až do konce, mohl si všimnout v závěrečných titulcích průletu vrakem letadla. Vypadá to jako Oceanic 815, ale nejsou v něm žádné postavy. Podle všeho to není žádná záhada, ale nepoužité záběry z natáčení pilotu použité nyní jako pocta.
 • Změna počasí (během scény boje Jacka s Falešným Lockem) odkazuje na některé záběry z dílu Across the Sea a má co dělat s tím, že změna nálady/situace okolo Muže v černém se promítá i do počasí. I když neposedné havajské počasí dělá taky dost
 • Pro účely zmatení se napsala v alternativní realitě scéna svatby Sun a Jina, která se dokonce rozdala mezi členy štábu. Nikdy se nenatočila a měla být v případě úniku použita pro odlákání pozornosti.
 • Adewale Akinnuoye-Agbaje se mohl vrátit do poslední scény v kostele v posledním díle jako Eko - kdyby se neřekl pětkrát vyšší částku, než byli tvůrci ochotni akceptovat.


Diskuze (1653) | 24.5.2010

Poslední epizoda je tu - The End

Poslední epizoda je tu - The End
Toto je poslední průběžně aktualizovaná novinka o historicky poslední epizodě nazvané symbolicky The End. Ta má oproti normálním dílům dvojapůlnásobnou délku, čistého času má zhruba 105 minut.
 • Popis epizody - pozor kompletní děj včetně spoilerů, četba na vlastní nebezpečí!
 • K epizodě je dostupná malá fotogalerie (žádné spoilery) a pár ukázek (ani zde se nic velkého nedozvíte)
 • Download - máme již odkazy na obvyklé stránce
 • Titulky - sledujte stránku překladu, anglické i české jsou již k dispozici. Na překladu .
 • Před finále se vysílal rekapitulační díl The Final Journey, který shrnul události všech šesti sezón (kromě finále). Odkazy na stažení již jsou, na překladu se pracuje.
 • Nezvyklé postřehy z epizody už jsou hotové, svoje dojmy z finále i seriálu můžete samozřejmě vyjadřovat i vy a to buď zde pod novinkou, v blozích, v teoriích či v diskuzních fórech. Znamená to tedy, že kdo díl neviděl, měl by se pokud možno zamknout a nevycházet do doby, než jej uvidí :) Ti, co už díl ale viděli, ať za každou cenu nekazí zážitek těm ostatním a svoje postřehy směřují především do fóra Aktuální epizoda.
 • V pátek se koná společné promítání této poslední epizody a také závěrečný fanouškovský sraz. Přihlašte se prosím, ať víme s jakým zájmem můžeme počítat.
 • A co bude dál? Pokračování seriálu ať už v dalším seriálu či filmu se neplánuje. I když v případě dobré nabídky by asi tvůrci neřekli ne. Zatím nic není jasné. Co je jasné, že web Lost.cz bude dál pokračovat, i když v mnohem mírnější verzi. Plánujeme velkou aktualizaci, která vyvrcholí vydáním knihy o celém seriálu ve vlastním nákladu.
 • Protože dostupnost webu byla v poslední hodinách velmi nízká, museli jsme odpojit některé věci jako například upozorňování na nové vzkazy, čas poslední aktivity přihlášeného uživatele (a tím pádem nejedou ani online stavy) nebo poslední blogy či teorie. Během zítřka budou opět nahozeny.


Diskuze (163) | 22.5.2010

Které záhady se vyřeší a které ne?

Konec seriálu očekávají fanoušci toužebně hlavně proto, aby dostali odpovědi na své otázky. Těch se za těch šest let nashromáždila pořádná hromada a vzhledem k tomu, že už před námi jsou jen nějaké dvě hodinky děje, není příliš pravděpodobné, že dostaneme odpověď na všechny z nich. Zkusili jsme záhady podle našeho vlastního uvážení rozdělit do několika sekcí. 

Ty, které by měly tvůrci určitě vyřešit (protože pak to nebude vůbec dávat smysl)
 • Monstrum/Muž v černém/Falešný Locke - flashback ukazující jeho zrod nám úplně neobjasnil všechny věci. Pokud bude finále coby zúčtování mezi ním a zbylými trosečníky, ještě nás něco málo čeká. Část mytologie by ještě mohl odkrýt i Jacob, ostatně celý princip soupeření ještě nebyl dovysvětlen. A samotné monstrum? Nejdřív pozoruje, pak skenuje, pak zabijí, pak chce přesunout ostrov, pak chce utéct a nakonec chce zničit ostrov? Jaký je jeho záměr?
 • Alternativní realita - celou šestou sezónu jsme sledovali možný vývoj osob, jako kdyby je havárie nepotkala. Byla to opravdu alternativa a jak dopadne prolínání s původní linií? Bylo by pěkné, kdybychom s tím se dozvěděli více o tom, co znamenaly všechny dřívější časové skoky.
Ty, na které se nemusí dostat tolik prostoru, kolik bychom chtěli
 • Ostrov - o samotných účincích ostrova, jakým způsobem může cestovat v čase a prostoru, co je zač světlo uvnitř. Jeho léčivé schopnosti mohou ale nemusí souviset s odhalením světla, ale co potom znamenali neúspěšné porody? Kdo je Jacobova matka? Kdo postavil sochu? Vysvětlení všeho by zabralo samostatnou knihu.
 • Walt a ti další - několik postav má o něco víc speciální postavení než ostatní. Desmond a paní Hawkingová mají velké zkušenosti v cestování v čase, Miles a tak trochu i Hurley vidí mr

Budete přesměrováni na nový web - jiriczek.eu


TOPlist

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one