Jiriczek-doplnky do her

serial: hry které moc neznáte

Video: Transportando o Brasil

25. března 2010 v 9:18


Simulator: zahrajte si na pošťáka

28. října 2008 v 18:55
12
Chtěly jste sedět za volantem dodávky a dělat pošťáka? Teď máte jedinečnou možnost. Skusit to můžete dodávkou nebo na kole. Vašim úkolem bude jak jinak rozvážet poštu. Město je zcela fiktivní ale velice rozlehlé.

Vaším úkolem je dovést poštovní obsílku v časovému limitu, samozřejmě se dostat z vašeho vozidla nebo slézt ze svého jízdního kola a vydat ji osobně. Ve hře si vyberte firemní vzhled (barva, jméno, logo apod.) a vybrat si mezi různými modely dodávek.
15


Hra obsahuje neomezený počet úkolů (jednoduché doručování pošty,balíků a jiného zboží) prostřednictvím různých okresů (město, průmyslova čtvrť, obchodní centrum, atd.) nabízí nespočet hodin zábavy a úkolů.

Připravte se pro jízdu do všech typů počasí nebo povětrnostním podmínkám (slunce, sníh, led, déšť, mlha) a také změna dne v noc.

obsah hry:

neomezené úkoly v obrovském městě
7 různých modelů dodávek nebojízdní kolo
doprava ve městě ( provoz kolem vás, lidé a další )

doporučené požadavky:

windows: xp nebo vista
procesor: intel 1,7 Ghz, nejlépe Pentium 4 do 2 GHz nebo podobný
grafická karta: direct x 9.0c s 128 MB, nejlépe 256 MB paměti
zvuková karta
HDD: 2GB

Demo: stahujte zde, velikost 775MB.

Seriál o hrách které neznáte díl 3:

31. srpna 2008 v 9:48

01

Dnes vám přinášíme třetí díl o hrách které neznáte. Tento díl je delší než dřívější díly a proto jsme se rozhodly o malou změnu, pokračujte zde.

Seriál o hrách které neznáte díl 2:

9. července 2008 v 14:10

Big Rig Racing:

01

Big Rig Racing
Nejedná se o novou hru, to je stejná stará hra Rig Racer 2 z roku 2005 provedené Metro3D. Později ValuSoft v lednu 2008 znovu-uvolní tuto hru v novém obalu s novým názvem. Žánr pro tuto hru je pouze Truck Racing. Tato hra byla poprvé provedena na konzoli ps2 později byl portován do PC.

Demo: Ano, Gamespot

odkaz: www.gamespot.com/pc/driving/rigracer2/index.html

Headlight:

02

Název hry je "Headlight" Hra se odehrává v Rusku, na konci ninghtees. Regiony (od Murmansk do Soči, od Smolensk, aby Cheljabinsk). Tam se budou na silnicích o 20 000 hru Mnoho skrytých kilometrů silnic, což je nasycený provozu. Existují bude asi 100 modelů rusky vozidel, které můžete použít. Možnost nákupu nákladní automobily, automobily a busses. autobusy. Bude hodně pracovních míst, s speciální vozidla jako taxi, sanitku, což je sklápěcí nákladní auto a městského autobusu. Budete mít také na růst buiyng některé budovy, jako hotely, čerpací stanici a auto základů.

Datum vydání: TBA - 2009

Oficiální stránky: http://www.dalniy-svet.ru

03

04

05

06

Nový seriál, "Hry které moc neznáte díl 1:

29. června 2008 v 12:58

r1

Rig'n'Roll:

Je pokračování slavné pevný automobilové série. Tentokrát hru svět je pravda-na-život. Francisco to San Diego, San Jose to Los Angeles. Hráči mohou závodit high-poháněná Semis podél tisíce mil od skutečné Kalifornské silnice, navštívíte-San Francisco na San Diego, San Jose do Los Angeles. Rig'n'Roll dodává hráči konečnému kamion řidičských zkušeností s autentickými modely nákladních automobilů a jejich interiérů, úplně nové fyziky a ohromující 3D grafiku mezi mnoha funkcemi. Nehledě na to, že nejpřesnější a inovativní simulace jízdy nákladních automobilů hra stále vyrábí, Rig'n'Roll immerses hráčů vevzrušující příběh s neočekávané finále, takže nové spojence a potýkali zrádní nepřátelé, které odhalí spiknutí, které bude otestovat své dovednosti na omezení.

h1

Datum vydání: září 2008, podle tiskové zprávy o 505 a IC

Demo: Nebude žádné.

Pevný Truck:

Ruská verze byla, se nazývá: Hard Truck: Road to Victory. Má všechny vlastnosti řidičský simulátor a 3D akční hru. Hra má dvě úrovně - podloubí a simulátor. "Hard truck" je softlab-NSK první kamion řidičského hry.

odkaz k ztažení plné verze: http://www.classic-gaming.net/game/360/

h3

h2

Budete přesměrováni na nový web - jiriczek.eu


TOPlist

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one