Jiriczek-doplnky do her

Novinky a oznámení

18 Wheels of Steel EXTREME TRUCKER

24. srpna 2009 v 23:04
470
0400
České studio SCS Software letos uvede nejen German Truck Simulator ale také 18 Wheels of Steel EXTREME TRUCKER. Trochu to znamená návrat ke staré klasice ale ve skutečnosti tomu tak není. Hra vychází v německu v polovině listopadu tohoto roku.

  • Extrémní lokality! Cestování přes 5 druhů převyšování lokalit včetně komunikací v zasněžené a zamrzlé krajině, suché pouště a bláznivá džungle. Jen nejlepší člověk může vyhrát. Nabídka proti těžkým konkurentům na zajištění pracovních míst pro rostoucí firmu.
  • Extrémní zatížení! Dopravní zatížení, které by dokonce mohlo vyděsit vaše babičky - maximální / minimální zatížení, nadměrné zatížení, vysoké riziko, zkrátka řečeno - nadměrný náklad ( kdyť to znáte z tv ).
  • Tyto bestie Nejezdí sami! Vaším úkolem bude se vracet do vašeho depa, kde budete muset natankovat palivo a provéct aspoň základní údržbu nákladních vozidel a udržet jej v maximální kondici.

Poradna hráčům:

24. srpna 2009 v 21:44
0320
Dnešním dnem spouštíme poradnu pro naše návštěvníky stránek ofpmafia. V této rubrice vám rádi poradíme pokud to bude v našich silách. Pro snadnější komunikaci používejte především název hry a přídavku. Své otázky se snažte formulovat co nejpřesněji. Budeme rádi, pokud se zdejší poradna stane i pro vás místem, kam se budete rádi vracet.

Obnovení blogu ofpmafia:

23. srpna 2009 v 19:42
03
Dnešním dnem zahajujeme každodenní aktualizace na našem blogu ofpmafia.blog.cz, bohužel z technických důvodů náš druhý web ofpmafia.eu bude aktualizován až začátkem měsíce října. Všehny naše projekty budou vydány nejpozději do konce roku ! Děkujeme za pochopení a doufáme že se k nám rádi budete vracet.

Budete přesměrováni na nový web - jiriczek.eu


TOPlist

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one