Jiriczek-doplnky do her

Grand Theft Auto IV

Mercedes-Benz O305

16. srpna 2010 v 18:13
Dnes vám přinášíme model autobusu Mercedes-Benz O305 do hry GTA IV, model stahujte zde.

Druhý patch pro Grand Theft Auto IV PC:

24. ledna 2009 v 12:28
01
Rockstar nad dnešním ránem konečně uvolnil dlouho kýžený druhý patch pro PC verzi Grand Theft Auto IV. Ten se dotýká hned několika oblastí: v první řadě grafiky hry (optimalizace renderu, Vsync, opravené odrazy u GeForce 7000, přidáno nastavení pro kvalitu, dále podpory nových ovladačů či volantů. Patch také opravuje několik míst, při nichž hra dosud padala, stejně jako chybu, kdy byl hráč bezdůvodně vyhozen z multiplayeru.

Patch pro GTA IV

13. prosince 2008 v 14:31

gta 4
Čtvrtý díl PC verze Grand Theft IV se už bezmála dva týdny prodává. Spouštění hry se ovšem neobešlo bez problémů. Rockstar absolutně zklamal co se týká nějaké kompatibility a hra byla plná bugů, s vysokými hardwarovými požadavky se tak stala pro hrozně velkou skupinu hráčů totálně nehratelná. Další velkou část takto odfláknutou prací pro změnu rozhořčili. Záhy však byl oznámen první patch PC verze, který vychází právě nyní. Co všechno má opravit? Naše redakce vypátrala že se už pracuje na dalších dvou opravných balíčkách. Tohle serie GTA nepamatuje.

• Opraveno nenadálé padání po kontrole legálnosti
• Mnohá vylepšení editoru videí: chytřejší pojmenovávání, vylepšená kvalita výsledného renderu,
le
FX během replaye
• Opraveno hraní bowlingu při použití hodně citlivé myši
• Opraveny stíny pro grafickou kartu ATI 1900
• Celkově snížení objemu dat ukládaných do paměti
• Grafické vylepšení rozloženo na více částí systému
• Doladěno upravování aan
astavování postav pro multiplayer
• Zvětšena kompatibilita externích ovladačů

Stahujte patch v odkazu.Rockstar chystá patch PC verze GTA IV

4. prosince 2008 v 15:08
gta 4
Ne o všech hráčích, kteří už nějaký ten den hrají PC verzi čtvrtého dílu Grand Theft Auto, lze hovořit jako o šťastlivcích. Oblíbené "gétéáčko" totiž trpí na několik menších i větších technických problémů, které je pro radost všech nutné řešit. V Rockstaru si to plně uvědomují a už chystají patch, jenž by měl alespoň ty větší problémy ze hry odstranit: "Byli jsme upozorněni, že malý počet fanoušků má problém se spuštěním GTA IV na jejich PC, a proto bychom je chtěli ujistit, že pracujeme na řešení těchto problémů, jak nejrychleji umíme," říká mluvčí společnosti. Přidává pak žádost, aby všichni, kdo narazí na nějaký problém, kontaktovali místí oddělení technické podpory a zároveň sledovali pravidelně aktualizovanou stránku podpory na oficiálním webu Rockstar Games, kde jsou k nalezení užitečné odpovědi a informace, jak řešit běžné problémy se hrou. Upřímně ale vzato, pokud vám hra nejde plynule i přes to, že máte nadupanou herní mašinu, budete muset na slibovaný patch počkat, žádný seznam FAQ vám v tuto chvíli nepomůže. Další informace je pro příznovce češtiny do této hry. Čeština by neměla být větší než 10 MB a zákazníci Xzone ji dle jeho slov mají obdržet už na přelomu tohoto a příštího týdne, což je výrazně dříve, než by leckdo čekal. "Bude to vlastně takový veřejný betatest poloviční češtiny, který bude průběžně vylepšován opravnými a rozšiřujícími balíčky s přidaným textem.

Grand Theft Auto IV PC není konverzí + odložení

1. listopadu 2008 v 18:51
Reportéři vyslaní do Rockstaru, aby se mrknuli na PC verzi Grand Theft Auto IV, se většinou vrátí jen s tím minimem změn a novinek, o nichž dávno víte z GC dojmů. Redaktor IGN byl všímavější a lépe připraven, což v kombinaci s upovídanějším předvádějícím vyústilo v docela slušný nášup nových zjištění, jež doplňuje několik čerstvých obrázků.
01
03
04
02
  • Na PC verzi GTA IV dělá padesátičlenný tým již od ledna, paralelně s tou pro X360/PS3, což je rozdíl oproti počítačovým GTA III / VC / SA, které se začaly vyrábět až po vydání konzolové verze. Tvůrce tvrdí, že PC verze je vytvořena od základů znovu (tzn. žádná konverze). Jediný důvod jejího půlročního odstupu údajně tkví v době potřebné pro vývoj rozšiřujících vlastností.
  • Skutečné HW zkušenosti IGN: s detaily nastavenými na maximum a v ultravysokém rozlišení 2560x1600 prý vše (i při explozích) běželo plynule na procesoru Core 2 Extreme X9650, grafickou kartou GeForce GTX 280 a 3 GB paměti (ano, taková vskutku lidová sestava :)
  • Lze mít souběžně aktivní ovládání jak přes myš+klávesnici (hodí se pro přesné míření, které je celkově v PC verzi snadnější při trefování se do hlav řidičů nebo prostřelování pneumatik), tak i na X360 gamepadu (vhodné např. pro pasáže se řízením vozu), aniž by se něco muselo přenastavovat.
  • Do Options přibylo šoupátko pro hustotu provozu na silnicích, který když dáte na maximální hodnotu, často uvíznete v zácpě třiceti nebo více aut.
  • Jediným limitem pro počet vámi pořízených nahrávek z hraní je volné místo na harddisku. Při jejich následném střihání přímo ve hře lze použít širokou škálu úhlů kamery i pohyblivou kameru, načež finální video půjde vyexportovat v 640x480, 720p nebo 1080p.
  • Přídavný X360-exkluzivní obsah v PC verzi nebude, ani později.
Menší odklad data vydání GTA IV PC (předevčírem posunutého předními americkými obchody z původního 21. listopadu na 2. prosince 2008) byl nyní oficiálně potvrzen Rockstarem.


Doporučená sestava pro Grand Theft Auto IV

15. září 2008 v 20:19

01Na webu Games for Windows dnes v noci přistály oficiální informace, na jaké hardwarové konfiguraci si naplno užijete PC verzi Grand Theft Auto IV. A pozor, jde jen o doporučenou sestavu, nikoliv minimální nároky, čili teoreticky titul v horší kvalitě rozhýbete i na slabším železu:

* Dvoujádrový procesor (Intel Pentium D a lepší)

* 2 GB operační paměti

* Grafická karta s 512 MB paměti a kompatibilní s DirectX 10, jinak postačí DX9 a podpora shaderů (nejspíš 3.0)

* 18 GB volného místa na disku a mechanika pro čtení dvojvrstvých DVD

* Windows XP SP2+

01

02

03

zdroj: www.tiscali.cz

Grand Theft Auto IV konečně na PC

25. července 2008 v 12:20

0202

Grand Theft Auto IV konečně na PC Sice se o tom spekulovalo, ale jen ti největší pesimisté byli ochotni připustit, že by Rockstar nekonvertoval svou městskou akci Grand Theft Auto IV na PC. My ostatní jsme se spíše ptali kdy už vyjde a hlavně jak bude konverze vypadat. Titulní stránka PC Gameru z Malajsie zdá se potvrzuje definitivně PC verzi GTA IV. Takže si zkusíme trochu zaspekulovat, jaká bude, nebo jaká by podle nás měla být.

Microsoft si zaplatil stahovatelné mise navíc pro Xbox 360 verzi. Odklonil se od své konzolové politiky a snaží se co nejvíce prosadit platformu Games for Windows. Jedním z takových kroků je i exkluzivní stahovatelný obsah do RPG Fallout 3, kterého se dočkají jen majitelé PC a X360 verze. Takže soudíme, že veškerý obsah navíc u GTA IV, který mířil jen na Xbox, bude i na PC. Teď už jen počkat, zda si dá Rockstar na konverzi záležet a neodflákne ji.

Zdroj: overclock

Budete přesměrováni na nový web - jiriczek.eu


TOPlist

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one