Jiriczek-doplnky do her

Euro truck simulátor

ohlašena hra Euro Truck Simulator

5. října 2007 v 17:15
458984556
SCS Software nám připravila další pokračování kamionového ježdení, tentokrát s názvem Euro Truck Simulator, jehož hlavní náplní bude opět řízení náklaďáků. Ano, náklaďáků. Zase.
ECS bude zasazen do Evropy ( konečně, vždy jsme zustaly v USA ) kde bude hráč muset převážet různé druhy nákladů mezi evropskými velkoměsty. Silniční síť přitom má být postavena na základě reálných předloh, stejně tak jako jednotlivé metropole, tudíž při včasném dodání možná zbude čas i na obdivování krás Říma nebo Madridu. Skutečnosti mají odpovídat také všechny trucky, a to jak po stránce exteriérů, tak i interiérů. Díky tomu se dočkáme rovněž detailních přístrojových desek, které hráče donutí dávat pozor na dostatek paliva, správnou teplotu motoru a samozřejmě i rychlost.
Je samozřejmě otázkou, jak autoři vyřeší přesuny mezi několik set, či dokonce tisíc kilometrů vzdálenými městy, aby hra neupadla do příliš velkého stereotypu. Tvůrci z SCS však mají dostatek zkušeností, a tak pevně věříme, že se jim Euro Truck Simulator vyvede. Datum vydání zatím nebylo oznámeno, avšak jako útěchu autoři uveřejnili alespoň několik screenshotů.
zdroj: www.hrej.cz

Budete přesměrováni na nový web - jiriczek.eu


TOPlist

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one